CEVAHİREFENDİOĞLU İNŞAAT

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1974 yılında başlayan CEVAHİREFENDİOĞLU İnşaat; İstanbul'un Nişantaşı, Fatih, Güngören, Bahçelievler, Zeytinburnu, Ümraniye ilçelerinde bir çok yaşam alanı inşaa etmiştir..

Cevahirefendioğlu İnşaat olarak, 43 yıllık tecrübemizle "insanların içinde kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar tasarlamayı" hedeflemiş bir inşaat firmasıyız. Amaç edindiğimiz, karşılıklı memnuniyet ilkemizle birlikte çalıştığımız ve ortaklık yaptığımız insanları memnun ederek yaşanabilir bir dünya inşaa etme yolunda tüm gayretimizle hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetimizi sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, insiyatif kullanmak, alanında bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni sağlayan en temel özelliklerdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.


MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli, hizmetin yanında kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

VİZYONUMUZ

Estetik ve kaliteden ödün vermeden en iyi çözümlerle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Çalışanlarımızın haklarını en iyi şekilde sağlayarak, sektörümüzün önde gelen firmalarından olmaktır.

  • MODERN YAPILAR
  • APARTMANLAR
  • VİLLALAR
  • ÖZEL TASARIMLAR
  • MODERN MİMARİ
  • ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

BİZİ TAKİP EDİN

Anlık gelişmelerimizi paylaştığımız sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

     CEVAHİREFENDİOĞLU İNŞAAT | Konut, villa, özel projeler, okul vb.kamu kuruluşları için projeler üretir. Konut satın almak, düşündüğünüz yapıları inşaa ettirmek ve farklı istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

 

Aşağıda ki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


ADRES: HAZNEDAR MAHALLESİ MERİÇ SOKAK NO:31 D:02 GÜNGÖREN / İSTANBUL


TELEFON: (0532) 688 04 48


E-POSTA: info@cevahirefendiogluinsaat.com